Egyházközségi hirdetések – Verőce, 2021. október 24.

• Most vasárnap a missziók javára gyűjtünk.
  • Hálásan köszönjük mindazok szolgálatát, akik a temetői zöld hulladék válogatásában, elszállításában segítettek! Ugyancsak hálás köszönet a fűkasza csapat munkájáért!
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfő este 18h30-kor Biblia-körre találkozunk a közösségi házban. Szeretettel várjuk a régi és új tagokat.
  • Kedden 9h00-tól baba-mama klubot tartunk a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-tól a tavalyi elsőáldozókkal találkozunk a közösségi házban, hogy a 4-5. osztályosokkal folytassuk, elindítsuk a mini-ifis alkalmakat. Szeretettel várjuk azokat is, akik most lettek elsőáldozók!
  • Péntek este 18h00-tól a Sebastian Consort ad barokk koncertet a templomban.
  • Péntek este a kis-ifiseknek, 6-7-8. osztályosoknak lesz alkalma 18h30-tól a közösségi házban.
  • Szombat este a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában és vasárnap is a megszokott miserend érvényesül.
  • Október hónapban a hétköznapi szentmisék előtt fél órával a rózsafüzért imádkozzuk közösen.
  • November 1-je, Mindenszentek főünnepe parancsolt ünnep. Délelőtt 9h30-kor lesz szentmise a templomban.
  • November 1-jén, hétfőn, délután 15h30-kor közös imádságot tartunk a temetőben elhunytjainkért. Az imádság után van lehetőség az újonnan készült síremlékek megáldására.

Szentmisék Mindenszentek főünnepén:
Ciszterci Nővérek8h00