Egyházközségi hirdetések – Verőce, 2022. november 13.

• Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfő este 18h30-tól Biblia-kör lesz a közösségi házban.
  • Kedden 9h00-tól a baba-mama klubnak van alkalma a közösségi házban.
  • Szerda este 18h30-tól a fiatal házas csoporttal találkozunk a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Pénteken délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyerekeknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Szombat délután 16h00-tól a mini-ifisekkel, 5-6. osztályos gyerekekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Jövő Vasárnap, Szent Erzsébet napjához közel, a karitász javára lesz gyűjtés.
  • Előre hirdetjük, hogy november 26-án, szombaton, délután 15h30-tól adventi koszorú-kötésre hívjuk a gyerekeket, családokat a közösségi házba.

Előre hirdetjük, hogy december 10-e szombat délutánra, 15h00 és 18h00 között, adventi, családi lelkinapot szervezünk a közösségi házba. Az alkalomra kérünk majd előzetes jelentkezést.

2022. december