• Hétfőn és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában. A szentmisék után, május hónapban a Loretto-i litániát imádkozzuk.
  • Szerdán 18h30-tól a fiatal házasok csoportjának van alkalma a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyerekekkel 17h00-tól pedig a szülőkkel találkozunk a közösségi házban.
  • Pénteken 18h30-tól a kis-ifiseknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Előre hirdetjük, hogy jövő vasárnap, május 22-én a 9h30-as szentmise gitáros mise lesz.
  • Idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 25-29-között, melyre az alsós gyerekeket és ötödikeseket résztvevőként 6.-osztálytól fölfelé pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. A jelentkezési lap hátulról elvihető és online is elérhető.
  • A plébánia épületének felújítására a 300-darabos kirakósból már 212 darab összejött. Egy kirakós darab 10 000 forintot ér, de ez több kisebb adományból is össze tevődhet. Nagy hálával köszönjük az eddigi sok adományt és továbbra is szeretettel várjuk a felajánlásokat.
  • Továbbra is kapható Bárth Dániel, Verőce reformkori életéről szóló könyve, melynek a megvételével szintén az építkezést támogatjuk.