• Október hónapban a szentmisék előtt fél órával közösen imádkozzuk a rózsafüzért.
 • Hétfőn és Szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
 • Kedden délelőtt 9h00-tól baba-mama klub van a közösségi házban.
 • Újra indul, folytatódik     a gitár-iskola, kéthetente kedden délután
  17h00-kor. A héten kedden, október 25-én lesz az első alkalom.
 • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
 • Pénteken 16h00-kor a volt elsőáldozókkal, 4.-osztályos hittanosokkal találkozunk a közösségi házban.
 • Szombaton október 29-én Ifjúsági Találkozót tart az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség a Sződligeti plébánián. Szeretettel hívjuk a találkozóra a gyerekeket, fiatalokat 12 éves kortól. A program reggel 9 órakor kezdődik, és a 18 órási szentmisével zárul. Részletek és regisztráció a közösség facebook oldalán és a mente.hu oldalon.
 • Népszámlálás zajlik Magyarországon. Ez fontos esemény nem csak Magyarország, de a magyar katolikusok életében is, ezért arra buzdítunk minden katolikust, hogy a népszámlálás alkalmával vallja meg a római vagy görög katolikus valláshoz tartozását.
 • Előre hirdetjük, hogy november 1-je, Mindenszentek főünnepe, parancsolt ünnep. Verőcén 9h30-kor lesz szentmise a templomban.
 • Kismaroson a Ciszterci Nővéreknél reggel 8h00-kor lesz szentmise.
 • November 1-jén mindenszentek délutánján 15h00-kor közös imádságot tartunk a temetőben elhunytjainkért, majd az új síremlékek megáldására van lehetőség.
 • Szeretettel ajánljuk az “Élő kenyér” c. misekalauz kiadványt 6 éves kortól gyermekeknek. A kiadvány ára 450,-. Ha elég sokan rendelnek belőle, a szállítás ingyenes. Aki szívesen rendelne belőle, keresse e-mailben Gável Bernadett hitoktatót: gavel.bernadett@gmail.com

Részletes információ:

https://www.evangelium365.hu/webshop/termek/2_elo_kenyer_termekcsa lad_gyermekeknek/168