• Hétfőn és szerdán a megszokott időpontban, 17h45-kor lesz a kápolnában szentmise.
  • Szerda délután 17h00-tól az újra indult női-körnek van találkozója a közösségi házban.
  • Szerda este 18h30-tól a szentségekre készülő felnőtteknek lesz alkalma a plébánián.
  • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntek délután 16:00-tól az elsőáldozásra készülő gyermekeket várjuk a közösségi házba. Az alkalom most csak 17h00-ig tart!
  • Péntek este Ferenc pápa látogatása miatt a kis-ifis alkalom kivételesen elmarad.
  • Vasárnap a Kossuth téri pápai szentmise miatt csak este 18h00-kor lesz szentmise a templomban. Szeretettel biztatjuk a testvéreket, hogy aki csak teheti, vegyen részt élőben a pápai szentmisén.
  • Jó előre hirdetjük, hogy június 3-ra, szombatra egyházközségi buszos kirándulást szervezünk Győrbe. Az utazás költsége előreláthatólag 5000,- / fő. A közös programok között szerepel: szentmise a Győri Székesegyházban, Boldog Apor Vilmos sírjának és a Boldog Apor Vilmos Emlékkiállításnak meglátogatása. A négy egyházközséggel közös zarándoklatra a sekrestyében és az interneten is lehet hamarosan jelentkezni május 28-ig, 3000 forint / fő előleg befizetésével.
  • Ugyancsak jó előre hirdetjük, hogy június 23-án pénteken este kötetlen egyházközségi együttlétre hívjuk egyházközségünk családjait. Különösen is számítunk a felnőttek, középkorúak jelenlétére. A gyerekeknek ez alatt lesz lehetősége játszani.
  • Előre hirdetjük, hogy az idei napközis hittantábort július 24-28-a között tervezzük. Hamarosan elkészül a jelentkezési lap.
  • Faragó Artúr atyát püspök atya május 1-jétől Úri plébánosává, Gomba és Tápiósáp plébániai kormányzójává nevezte ki. Nagyon hálásak vagyunk Artúr atyának, hogy évekig hűségesen szolgált közösségeinkben, és hozzájárult lelki gazdagodásunkhoz. Artúr atyától itt Verőcén a jövő vasárnap esti, templomban mondott szentmisén tudunk elköszönni.