• Hálásan köszönjük a sok élelmiszer adományt, amelyet Szent Erzsébet Karitász Csoportunk csomagokba rendezve juttatott el a héten rászoruló testvéreinkhez. Külön köszönet a karitász munkájáért és a fiatalok segítségéért is.
  • Holnap december 24-én csak Kismaroson a Ciszterci Nővéreknél lesz vasárnapi szentmise, reggel 8-órakor.
  • A pásztorjátékban szereplő gyerekeknek holnap, vasárnap 14h30-tól lesz próba a közösségi házban és a templomban.
  • Vasárnap, 24-én délután 15h30-kor pásztorjátékra várjuk a gyerekeket, családokat a templomban. Este 21h30-kor kezdődik majd az “éjféli szentmise”. A mise elején a nagyobb gyerekekkel, fiatalokkal adunk elő egy rövid karácsonyi jelenetet.
  • Hétfőn, december 25-én reggel 8h00-kor lesz szentmise a kápolnában és 9h30-kor a templomban.
  • Kedden, december 26-án, az ünnep másnapján 9h30-kor lesz szentmise.
  • Szerdán, december 27-én szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • December 30-án, szombaton a megszokott időben 17h00-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • December 31-én vasárnap 9h30-kor lesz szentmise a templomban. Ez lesz egyben az év végi hálaadó szentmisénk is.