Egyházközségi hirdetések, 2020. január 19.

• Hálásan köszönünk az egyházközségi farsang szervezésében, lebonyolításában minden segítséget!
  • A mai nappal kezdődik az ökumenikus ima-nyolcad. Községünkben hétfőn és kedden a Református templomban lesz az ökumenikus imaalkalom, ahol Fejérdy Áron atya tartja az igehirdetést. Csütörtökön a kápolnában, pénteken pedig a katolikus templomban lesz imaalkalom, Böttger Antal tiszteletes igehirdetésével. Az imaalkalmak minden este 18h00-kor kezdődnek.
  • Az ökumenikus imádság miatt a hétfői szentmise kivételesen 17h00-kor kezdődik a kápolnában.
  • Ugyancsak az ökumenikus imádság miatt a hétfői bibliakör elmarad. Újévi első alkalmunk február 3-án, hétfőn lesz.
  • Hétfő délután 16h00-től az elsőáldozásra készülő gyerekeknek tartunk plébániai hittant a közösségi házban. 15h50-re megyünk értük az iskolába.
  • Szerda este a szokásos időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön az ökumenikus imaalkalom miatt a szentségimádást 16h45-17h45 között tartjuk a kápolnában.
  • Péntek délután 16h00-tól a mini-ifi közösségnek (a volt elsőáldozóknak, 9-11 éveseknek) lesz együttlét a közösségi házban.
  • Péntek este az ökumenikus imádság után szeretetvendégséget tartunk a közösségi házban. Az agapéra innivalóról, szendvicsről gondoskodunk, süteményt szeretettel elfogadunk.
  • Kéthetente vasárnap a 9h30-as szentmise előtt 8h45-től ministránsfoglalkozást tartunk. Az első alkalom jövő vasárnap, január 26-án lesz. Szeretettel hívjuk a régi és új ministránsokat.
  • Előre hirdetjük, hogy 2 február 7-16. között kerül megrendezésre a Házasság hete Dunakanyar programsorozat, amelybe idén Verőce is becsatlakozott. A programsorozat minden településen a házasok megáldásával, és gyertyafényes vacsorával zárul! A házaspároknak a sekrestyében feliratkozva lehet jelentkezni, illetve itt lehet átvenni az “ötpróba feladatokat” is! Előadások időpontjait, helyszíneit  plakáton olvashatjuk, valamint a feliratkozókat e-mailben is tájékoztatjuk!
  • Akik legalább négy rorátén részt vettek, ha még nem tették meg, kérjük, iratkozzanak fel a sekrestyében, vagy jelentkezzenek Áron atyánál.