• Hétfőn és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Kedd este 18h00-kor házasság-évfordulós szentmise lesz a templomban.
  • Csütörtökön 17h30-tól lesz szentségimádás a kápolnában.
  • Pénteken 16h00-tól az elsőáldozókkal és 17h45-zől szüleikkel találkozunk a közösségi házban.
  • Pénteken 17h45-kor Kismaroson lesz elsőpénteki szentmise.
  • Szombat este a megszokott időben 17h00-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Szeretettel várjuk a fiatalokat 13 éves kortól az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség tavaszi találkozójára május 4-én, szombaton az alsógödi plébániára. A nap során szentmisén veszünk részt, előadást hallhatunk az imádságról, melyet kiscsoportokban és műhelyekben dolgozunk fel, illetve kötetlen, játékos programokkal is készülünk. További információk és jelentkezés a közösség Facebook oldalán található.
  • Előre hirdetjük, hogy május 11-én, szombaton este Szabó Gábor atya újmiséje lesz a templomban. Utána szeretetvendégséget tartunk.
  • Május 18-án Püskösdi Ifjúsági Szentségimádás lesz Vácon a Fehérek Templomában 18-tól 21 óráig az Észak-Dunamenti Nagyboldogasszony Közösség szervezésében. A dicsőítő szentségimádás alatt szentgyónásra is lesz lehetőség. Szeretettel várunk minden fiatalt!
  • Jó előre hirdetjük, hogy idén a napközis hittantábort július 29 és augusztus 2-a között tartjuk.