• Hétfőn és szerdán az ökumenikus imaalkalmak miatt kivételesen 17h00-kor lesz a kápolnában szentmise.
  • Hétfőn a baptista templomban, szerdán a katolikus kápolnában, pénteken pedig a református gyülekezeti teremben lesz ökumenikus ima-alkalom, 18h00-i kezdettel. A pénteki záróalkalom után nem tartunk nagy szeretetvendégséget, hanem csak egyszerűbb pogácsázást. Református testvéreink biztosan hálásak, ha mi is hozzájárulunk ehhez némi pogácsával. Mindenkit bíztatunk, hogy kapcsolódjunk be a keresztények egységéért végzett imádságba.
  • A héten kedden elmarad a gitársuli!
  • Szerda este 19h00-tól a szentségekre készölő felnőttekkel, katekumenekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Pénteken 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyermekekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Előre hirdetjük, hogy január 28-án, szombaton az Észak-Dunamenti Régió ifjúsági találkozója lesz Kosdon. Nagy szeretettel hívjuk a fiatalokat, gyerekeket 12-éves kortól. Szeretnénk együtt menni erre a találkozóra. A pontos részletekkel még jelentkezünk.
  • Előre hirdetjük, hogy január 31-én, kedden Uzsalyné Dr. Pécsi Rita neveléskutató tart előadást a verőcei Művelődési Házban, 17:00-i kezdettel. A téma: Fejleszt vagy rombol. Kulcs az okoseszközök okos használatához. A belépés díjtalan, minden érdeklődőt szeretettel várunk.