• Köszönjük a katolikus iskolák javára beérkezett adományokat.
  • Köszönjük az ima-katekézis alkalom megvalósítására kapott segítségeket.
  • Hétfőn és szerdán a szokásos időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól lesz szentségimádás a kápolnában.
  • Péntek délután a nano és mikro ifis gyerekek alkalma kivételesen elmarad.
  • A nagyböjtben péntek délután 16h30-kor keresztutat imádkozunk a kálvárián. Most pénteken egyházközségünk férfi tagjait hívjuk a keresztút vezetésére.
  • Szombat este a mini-ifisekkel (6-7. osztályosokkal) találkozunk 18h30-tól a közösségi házban.
  • A Püspöki Konferencia felhívását követve Szent Erzsébet Karitászcsoportunk a nagyböjtben is tartósélelmiszer-gyűjtést hirdet azon családok, idősek, egyedülállók számára, akiknek szükségük van a támogatásra. Az adományokat a templomban és a kápolnában a szentmisék után gyűjtjük. Elsősorban élelmiszert várunk, a pénzbeli adomány most kevésbé segítség (kérjük, ha lehet, részesítsük előnyben a kifejezetten mennyiségi korlátos élelmiszereket). A gyűjtés március 24-éig tart.