Egyházközségi hirdetések, 2020. február 23.

• Most vasárnap a katolikus iskolák javára gyűjtünk.
  • Hétfő délután 16h15-től az elsőáldozóknak lesz alkalma a közösségi házban. 16h00-ra tudunk értük menni az iskolába. Az együttlét 17h30-ig tart.
  • Hétfőn este a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Kedd délelőtt a baba-mama klubnak van alkalma a közösségi házban, gyónási lehetőséggel, hogy aki szeretne, megújult szívvel indulhasson neki a nagyböjti időszaknak.
  • Szerdán hamvazószerda lesz, a nagyböjti időszak kezdete. Ez a nap szigorú böjti nap. Este 17h45-kor lesz hamvazással egybekötött szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Péntek este 17h30-tól keresztutat imádkozunk a kápolnában, melynek vezetésére a hétköznapi szentmisére járó testvéreinket kérjük.
  • Péntek este 18h30-tól a szentségekre készülő felnőtteknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Vasárnap a 9h30-as szentmisében lesz az elsőáldozók bemutatása. A mini-ifiseket és a kis-ifiseket fogjuk kérni, hogy legyenek az idei elsőáldozóink kezesei.
  • Vasárnap délután 17h00-kor lesz az idén házasságkötésre készülő jegyespárok első jegyesoktatási alkalma a közösségi házban.
  • Vasárnap este 18h30-kor az egyházközségi testület tagjaival találkozunk a közösségi házban.

2022. november