• Ma este 19h00-tól a Házasság Hete rendezvénysorozat keretében a fiatalokat várjuk szeretettel egy érdekes előadásra párkapcsolati témában a közösségi házba.
 • Hétfő délután 16h00-tól az elsőáldozásra készülő gyermekeknek lesz alkalma a közösségi házban. 15h50-re tudunk értük menni az iskolába.
 • Hétfőn és szerdán este 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
 • Kedd délelőtt a baba-mama klubnak van alkalma a közösségi házban.
 • Kedden 19h00-kor a nagymarosi közösségi házban Erdőssy Krisztina és István „Együtt, közösen” címmel tartanak előadást a Házasság Hete kapcsán.
 • Szerda este a fiatal házasok közösségével találkozunk a közösségi házban.
 • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
 • Csütörtök este 18h45-től a Női-körnek van összejövetele a közösségi házban.
 • Pénteken lesz a roratén résztvevő gyerekek jutalom-kirándulása. 14h15-kor találkozunk a postával szemben található buszmegállóban. Aki részt vett a rorátén és nem okoz gondot a családnak, attól 2000,- Ft hozzájárulást kérünk az utazás és a hazavihető zokni költségeire. Aki úgy csatlakozik, hogy nem vett részt a rorátén, annak 4000,-Ft-ba kerül a kirándulás. A budapesti cyberjump trambulin-parkból előreláthatóan 19h30-ra érkezünk vissza.
 • A Házasság Hete rendezvénysorozat részeként pénteken (febr. 14-én) 19h00-kor a Zebegényi Könyvtárban, Gáspár István atya tart előadást „Veled akarok megöregedni” címmel. További információkat találunk a Házasság Hetéről a hu oldalon.
 • Szombat este a kápolnában a 17h00-kor kezdődő szentmise keretében a házaspárok megújíthatják egymás iránti elköteleződésüket, és külön áldásban részesülnek. A szentmise után, akik előre jelentkeztek, gyertyafényes vacsorán vehetnek részt. Erre most vasárnap (febr. 9-e) a jelentkezési határidő.
 • Jövő vasárnap délután 16h00-tól egy uzsonna keretében szeretnénk köszönetet mondani az egyházközségben szolgálatokat vállaló testvéreinknek. Szeretettel hívjuk sekrestyéseinket, kántorunkat, a gitáros zenei szolgálatban résztvevő fiatalokat, a szkóla tagjait, a felolvasókat, a templomtakarítókat, a temetőben és a plébániakertben a fűnyírásban résztvevőket és mindenkit, aki szolgálatával a közösséget segíti. Központilag üdítővel és pogácsával készülünk, az uzsonnához szeretettel fogadunk süteményt.