• Hétfőn és szerdán 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Az őszi előáldozásra készülő gyermekekkel és szüleikkel találkozunk pénteken 16h30-kor a közösségi házban.
  • A volt elsőáldozók korosztályának, a most 4-5. osztályosoknak is tervezünk rendszeres együttlétet, de velük valószínűleg csak októbertől tudunk majd találkozni. Előre hirdetjük, hogy október 2-a, szombatra közös kirándulást tervezünk.
  • Péntek este a kis-ifiseknek, 6-7-8. osztályosoknak lesz alkalma 18h30-tól a közösségi házban.
  • Szombat este a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában
  • Vasárnap délután 16h00-kor püspök atya a bérmálás szentségében részesíti több fiatalunkat Kismarosról, Verőcéről és Kóspallagról, valamint három előkészítő éves papnövendékünket. Imádkozzunk értük, hogy a Szentlélek kegyelmét befogadva az Egyház és így közösségeink egészen elkötelezett, élő tagjai legyenek! Arra kérjük a kedves testvéreket, hogy a túlzsúfoltság elkerülése végett, inkább a délelőtti szentmiséken vegyenek részt, 8h00-kor a kápolnában, vagy 9h30-kor a templomban!