• Hétfőn, Pünkösd-hétfőn kivételesen 9h30-kor lesz szentmise a templomban. A szentmise keretében templomunk Szent András scolája Bárdos Lajos: Missa tertia című művét énekli. Orgonán közreműködik Varga Petra orgonaművész.
  • Szerdán a megszokott időben, 17h45-kor lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádás lesz a kápolnában.
  • Péntek este 18h30-tól a kis-ifisekkel találkozunk a közösségi házban.
  • Előre hirdetjük, hogy július 2-a szombaton egyházmegyei családtalálkozó lesz Veresegyházon, értékes programokkal, ragyogó találkozási lehetőségekkel A családi napra érdemes előzetesen regisztrálni: https://www.csaladtalalkozo.hu/kapcsolat/ Mivel egyházközösségi szinten régen tudtunk családi napot szervezni, jó lehetőség, hogy együtt menjünk erre az alkalomra.
  • Idén nyáron is tervezünk napközis hittantábort július 25-29-között, melyre az alsós gyerekeket és ötödikeseket résztvevőként 6.-osztálytól fölfelé pedig segítőként várjuk a gyerekeket, fiatalokat. A jelentkezési lap online érhető el: https://forms.gle/tWDouCm9aZJRPj9L9. A jelentkezések határideje június 20-a, azon túl nem tudunk jelentkezéseket fogadni.
  • A plébánia épületének felújítására a 300-darabos kirakósból már 265 darab összejött. Egy kirakós darab 10 000 forintot ér, de ez több kisebb adományból is össze tevődhet. Nagy hálával köszönjük az eddigi sok adományt és továbbra is szeretettel várjuk a felajánlásokat.