• Köszönjük a nagylelkű segítségeket és a sütemény-felajánlásokat az újmise utáni agapéra. Ugyancsak hálásan köszönjük az újmisés ajándékra fölajánlott adományokat!
  • Hétfőn és szerdán a megszokott időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Csütörtökön 17h30-18h30 között szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Örömmel hirdetjük, hogy Marton Zsolt megyéspüspök a frissen szentelt Urbán Gábor atyát káplánként Verőce, Kismaros, Kóspallag és Szokolya egyházközségeinek szolgálatára disponálta. Gábor atya a lelkipásztori szolgálatok mellett a hivatás-gondozás szolgálatában és az előkészítő-szeminárium vezetésében is segítséget nyújt majd.
  • Ugyancsak örömmel hirdetjük, hogy egyházmegyénk 3 új papnövendékkel gazdagodott, akik jövőre kezdik meg az előkészítő szemináriumot. Folytassuk továbbra is a hivatásokért végzett imádságot!
  • Szombaton, július 1-jén 18h00-kor lesz a magyarkúti Szent Alajos kápolna búcsúja. A kápolnában ezért este nem lesz szentmise. Mindenkit szeretettel várunk Magyarkútra. Akinek autós szállításra van szüksége, kérjük jelezze! A szentmise utáni agapéra sütemény-felajánlást szeretettel fogadunk.
  • Vasárnap, Péter-Pál napját követően, a szentmiséken a Szentszék javára lesz péter-fillér gyűjtés.
  • Lezárult a napközis hittantáborba a jelentkezés. A hittanos gyermekek szüleinek július 16-án vasárnap, a mise után kb. 10h30-kor tartunk tájékoztatót Verőcén a közösségi házban.
  • Áron atya hétfőtől a következő csütörtökig elutazik. Bármely kérdés esetén az egyházközségi irodát +36 30 894 0110 lehet keresni.