Egyházközségi hirdetések, 2020. március 8.

• Hétfő délután 16h15-től az elsőáldozóknak lesz alkalma a közösségi házban. 16h00-ra tudunk értük menni az iskolába. Az együttlét 17h30-ig tart.
  • Hétfőn és szerdán este a szokásos időben lesz szentmise a kápolnában.
  • Hétfő este 19h00-kor, az esemény 100. évfordulója közeledtével, Trianonról tart előadást Dr. Ablonczy Balázs történész a művelődési házban. Mindenkit szeretettel várnak.
  • Kedd délelőtt a baba-mama klubnak van alkalma a közösségi házban.
  • Csütörtökön 17h30-tól szentségimádást tartunk a kápolnában.
  • Csütörtök este 18h45-tól a női körnek lesz alkalma. Az összejövetel helyszíne, a színdarab-próba miatt, valószínűleg a kápolnában lesz.
  • Péntek este 17h30-tól keresztutat imádkozunk a kápolnában, melynek vezetésére a Biblia-kör, a Baba-mama klub és az egyházközségi testület tagjait kérjük.
  • Péntek este 18h30-tól a szentségekre készülő felnőtteknek lesz alkalma a közösségi házban.
  • Előre hirdetjük, hogy március 21-én, szombaton 17h00-kor a verőcei és kismarosi ifjúsági hittanosok és egyházmegyénk előkészítő éves papnövendékei Szent Rita életéről mutatnak be két felvonásos színdarabot a kismarosi művelődési házban. A komolyabb hangvételű előadásra mindenkit szeretettel várunk.
  • Előre hirdetjük, hogy március 22-én, vasárnap a 8h00-as szentmisében lesz idős vagy beteg testvéreink számára a betegek kenetének közösségi kiszolgáltatása. Akik a betegek kenetében kívánnak részesülni, előtte végezzenek szentgyónást. Igyekszünk erre lehetőséget biztosítani a szentmisék előtt, vagy után.
  • A püspökkari körlevél felhívásának megfelelően, idén is tartunk nagyböjti élelmiszergyűjtést. Az élelmiszer adományokat a sekrestyékben lehet leadni, március 22-e vasárnapig.

2022. november